736 відгуків
+380 (67) 709-69-41
+380 (96) 706-08-00
Интернет-магазин спортивных товаров

Одяг для єдиноборств

Кімоно
Під час занять східними єдиноборствами використовують спеціальну форму — кімоно. Залежно від різновиду єдиноборства кімоно може мати індивідуальні відмінності, пов'язані зі специфікою прийомів і техніки. Його підв'язують спеціальним поясом, який зображає рівень майстерності спортсмена, тому його підбирають відповідно до досягнутих знань. Пояс можуть відрізнятися за шириною та довжиною.
Кімоно для тхеквондо
Цьому різновиду єдиноборства притаманні різноманітні потужні та швидкі удари. Тому під час виготовлення цих кімоно враховують усі ці особливості. Кімоно для тхеквондо мають свої власні лекала, що враховують виконання різних ударів ногами. Тканина має високу щільність і текстуру типу ялинки.
Одяг для самбо
У самбо переважає бойцева техніка, але також застосовуються різні удари ногами та руками. Замість штанів спортсмен одягає спеціальні шорти (плавки). Самбивання (куртка) виготовлене з бавовни щільністю не більш ніж 550 грамів на метр квадратний.
Кімоно для айкідо
Кімоно для айкідо виготовляється зі 100% бавовни, а також бавовни з додаванням поліестеру. У кожного є свої вади та переваги. Чиста бавовна добре вбирає піт і дуже приємна під час заняття, але водночас вона швидше жовтіє й дає зсідання після прання. Кімоно з поліестером довше залишається білим і не дає такого зсідання. Важливим чинником у цьому одязі є щільність тканини. Якщо Ви збираєтеся професійно займатися айкідо рекомендуємо Вам купити кімоно з запасом, з огляду на його зсідання (3 — 5%) після прання. Щільність тканини має бути не менш ніж 500 мг на см2.
Купити кімоно в Києві й Україні
У нашому каталозі представлений великий асортимент кімоно для різних видів єдиноборств. Ви можете вибрати і купити одяг для будь-якого різновиду східних бойових мистецтв за найоптимальнішою ціною, як гуртом, так і в роздріб. Ми здійснюємо доставку товарів у всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner